top of page

Dünyada İlk Yatay Kızaklı Deri Cüzdan Rotiks Era

Günümüzde, cüzdanlar sadece para ve kimlik kartlarını taşımak için kullanılan basit aksesuarlar olmaktan çıktı. İnsanlar, cüzdanlarını hem kullanışlı hem de şık bir şekilde tasarlanmış ürünler arasından seçmeyi tercih ediyorlar. Bu talepler doğrultusunda, tasarımcılar sürekli olarak yeni ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmak için çalışıyorlar. Biz de Rotiks Ekibi olarak bu taleplere karşı uzun süredir üzerinde çalıştığımız, kızaklı sistem kullanılan mıknatıs kilitli modern bir tasarım olan Rotiks Era yı sizler için ürettik. Pratikliği ve şıklığı bir araya getiren özel bir tasarım anlayışını yansıtan Rotiks Era Model cüzdan, geleneksel fermuarlı, düğmeli veya kapaklı cüzdanlardan farklı olarak daha işlevsel bir yapıya sahiptir. İçerisindeki bölmeler, kartlarınızı ve nakit parayı düzenli bir şekilde saklamak için özenle tasarlanmıştır. Kızaklı sistem sayesinde, cüzdanınızı tamamen açmadan ya da isteğe bağlı olarak cüzdanı açarak sık kullandığınız kartlara ulaşabilmektesiniz. Bu kızaklı sistemin kendisini diğer tasarımlardan ayıran en önemli özelliği, pratik kullanım imkanı sunarak cüzdanınızın içeriğine hızlı bir şekilde erişim sağlamasıdır.

Diğer bir önemli ayırt edici özelliği ise güçlü neodyum mıknatıs kilidi sayesinde hem açma kapama eyleminin hızlı şekilde gerçekleşmesi hem de içerisinde bulunan kartların ve kapaklı sistemin bulunduğu bölgede taşıdığınız nakit ve benzeri eşyalarınızı güvenle saklayabilmenizdir. Mıknatıs kilitli cüzdanlar aynı zamanda minimalist bir görünüm sunar. Özellikle ince ve şık bir tasarıma sahip olan bu cüzdanlar, günlük hayatta rahatlıkla taşınabilir.

Son olarak modern tasarım anlayışı ile üretilmesi, Rotiks Era yı görsel olarak çekici kılan bir diğer unsurdur.  Tasarımın her detayında zarif hatlar, deri ve kızaklı sistemin uyumlu kombinasyonu birleşerek estetik bir görünüm ortaya çıkarırken, renk seçenekleriyle zenginleştirilen Rotiks Era, tarzınızı en etkileyici şekilde yansıtmanıza olanak tanıyacak.

Erkek deri cüzdan tasarımı. Dünyada ilk'

Rotiks Era Deri Cüzdan Özellikleri;

  • 9 adet kart bölmesi (4 adet pratik kızaklı sistemde 2 adet ana gövdede 3 adet kapaklı gövdede)

  • Arka yüzeyde kağıt para bölmesi

  • Kapak ile ana gövde arasında bulunan kısımda ekstra kağıt para veya farklı eşyaları taşımaya uygun esnek kullanım alanı sağlayan bölme (Bu bölme mıknatıs kilit sayesinde esnek bir yapıya sahiptir dolayısıyla kapak arasına yerleştireceğiniz eşyaların kalınlığına göre mıknatıs kilit esnek bir şekilde kapanabilmektedir)

  • Kapaklı bölmede kimlik yuvası

  • Çift taraflı güçlü neodyum mıknatıslar 

  • 1.Sınıf sığır derisi

  • Ölçüler; Genişlik; 10,9 cm Yükseklik; 8 cm

İlgili Ürünler

bottom of page