top of page

Ödeme

Kredi Kartı ile Ödeme

www.rotiks.com üzerinden gerçekleşen tüm ödemeler 128-bit ile şifrelenmiş web sitesi aracılığı ile PAYTR sanal pos ödeme sağlayıcısı tarafından kullanılarak gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz  PAYTR aracılığı ile yapılan ödemelerde  sistemimizde görünmez ve  kayıt altına alınmaz.

Havale/Eft şeklinde Ödeme

Havale/Eft şeklinde yapılan ödemelerde ödeme sırasında Havale/Eft seçeneği seçilmeli. İlgili IBAN numarasına toplam sepet tutarı kadar ödeme yapılır. Ödeme sırasında dekont açıklama kısmında sipariş numaranızı belirtmeniz yeterlidir. Sipariş oluşturulup ödeme yapılmayan ürünler 2. günün sonunda sistem tarafından iptal edilir ve ürün tarafınıza gönderilmez.

Kapıdan Ödeme

Kapıdan ödeme sistemi ile sipariş kabul edilmemektedir. 

Kargo

www.rotiks.com üzerinden verilen tüm siparişler Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderilmektedir. Ürünler en geç 2 iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir. Kargo takip linki tarafınıza mail ile gönderilir ayrıca sistem üzerinden de takibini gerçekleştirebilirisiniz.  Şeffaf kargo ile kargo gönderimi sağlanmamakta olup Yurtiçi Kargonun standart kargo ambalajı kullanılmaktadır. 

bottom of page