top of page

Hakkımızda

Kuruluş

2020

Rotiks 2020 yılında yeniliği, kaliteyi, sadeliği kullanım kolaylığını merkezine alan bir felsefe ile içerisinde kendini sürekli geliştiren, tüketici davranışlarını yakından takip eden ve Ar-Ge çalışmalarında müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunabilmek adına öneri ve şikayetleri de dikkate alarak üretim yapan güçlü bir ekibin yola çıkış hikayesidir.

Kalite Yönetimi

Rotiks kaliteden asla ödün vermez. Kalitenin olmazsa olmaz olduğunu iyi bilir. Üretiminde kullanılan hammadde ve tamamlayıcı ürünlerin satın alma ve üretim süreçlerini titizlikle yönetir. Rotiks müşteriler için zamanın ne kadar değerli olduğununun farkındadır dolayısıyla siparişi verilen ürünlerin gönderim süreci tamamlanmadan önce detaylı şekilde kalite kontrolü yaparak iade süreçlerini minimalize eder.

Tasarım

Rotiks, tasarımda farklılığı, sadeliği ve kullanım kolaylığını çok sever. Aynı zamanda müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini göz ardı etmeden onlara farklı deneyimler sunabilmek için kendisini sürekli geliştirir. Tasarımda geleneksel çağ ile modern çağın çizgilerinin arasında yumuşak geçişler yaparak yaratıcılığı standart tasarımların esaretinden kurtarmayı hedefler.

Memnuniyet

Rotiks iletişimin sürekliliğine önem verir. Müşterileri ile yalnızca alışveriş kapsamında iletişimi yoktur. Onlarla sohbet eder birlikte değerlendirmeler yapar ürün geliştirme hakkında fikirlerini dikkate alır ve ekibin bir parçasıymış gibi onlarla iş birliği yapar. Ayrıca satış sürecinde ve sonrasında mutlu bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına daima müşterinin yanında olur.

İteişim ve Destek Hattı

0850 302 22 79

Email 

Follow

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page