top of page
SLAYT PROJESİ gif (2) (1).gif

Yeni Nesil Rotiks Deri Kartlık Tasarımı 

Yeni Nesil Rotiks Deri Kartlık Tasarımının öne çıkan en önemli özelliklerinden birisi mıknatıslı açma kapama kilidi sayesinde tek bir hareketle tüm kartların sıralı bir şekilde çıkması ve dilediğiniz karta pratik bir şekilde ulaştıktan sonra yine tek bir hareketle kartların  geri sürülebilmesidir. Her modelde aynı özelliğe sahip olan bu modelleri hemen inceleyebilirsin.

Cebinizde Yer Açın

Birçok eşyanın boyutlarının küçüldüğünü ve cebimizde daha az yer kapladığını düşünürsek ehliyet ve kimlik kartlarının kredi kartları ile aynı ölçülere sahip olması, kağıt paraların güvenlik nedeniyle yanımızda az miktarda bulunması temassız ödeme sistemlerinin hızlı bir şekilde hayatımıza girmesi ile bozuk paralara da neredeyse veda ettiğimiz günümüz çağında standart cüzdanlarımız artık işlevsel olmaktan uzaklaşmıştır.  ROTİKS olarak bu değişimin farkındayız ve cebinizde yer açmak, ödeme noktalarında veya kimlik kontrollerinde  size zaman kazandırmak için tasarım harikası bu ürünle sizlerle buluşturmaktan heyecan duyuyoruz. 

Sıralı yerleşen kart sistemi.png
ddd.png
ddd.png

Üretim ve Kalite

Ürünlerimiz deri sektöründe 40 yıllık deneyim sahibi ustaların ellerinden çıkmaktadır. Kalite standartlarımız gereği ürünlerimiz ham madde ve tamamlayıcı ürünlerin satın alımından başlar ve üretim sürecinden son paketleme aşamasına kadar sürekli denetlenir. Paketleme bizler için en önemli kalite kontrol aşamasıdır. Çünkü biliyoruz ki o paketi bizden sonra açacak olan ilk kişi; değerli bir müşterimiz, doğum günü olan birisi ya da evlilik yıl dönümünde heyecanla hediye bekleyen bir eştir.

Tüm kadın erkek deri kartlık tasarımlarını hemen inceleyin.

bottom of page